MÖBLER / Soffor / Bänk 12409261
nr 1240 9261
Bänk
längd: 174 cm, djup: 69 cm, höjd: 49 cm, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:08:54
500 kr
600 kr